Výrobný závod - Arhibet SK

Prejsť na obsah
  V krátkosti o výrobnom závode a našom obchodnom zastúpení
   Naša spoločnosť je výhradným zástupcom zahraničnej spoločnosti Arhibet  pre Slovenskú republiku, Českú Republiku, Rakúsko a Maďarskú Republiku. Uvedená spoločnosť vznikla na základe dohody dvoch veľkých spoločností, ako je medzinárodný výrobca strojových zariadení na výrobu betónu www.prometalmachines.com a www.arhibet.rs.
  Spoločnosť ARHIBET s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe betónu a spoločnosť nadnárodného výrobcu PROMETAL SRBIA so skúsenosťami v oblasti vývoja, výroby a predaj strojov na výrobu betónových výrobkov sa spojili a postavili svoje vlastné a úplne nové výrobné závody.
  Na základe požiadavky našich obchodných partnerov prinášame priame zastúpenie na predaj betónových výrobkov pre dané krajiny.
  Vieme zaručiť a garantovať 100% kvalitu všetkých betónových výrobkov, ktoré budeme dovážať a predávať.
  Nakoľko výrobca strojov PROMETAL SRBIA použije výrobné závody ako vzorové pre svojich budúcich klientov, majú možnosť si pozrieť funkčnosť a kvalitu prevedenia na strojoch v plnom výrobnom procese. Tým, že vzdialenosť výrobných závodov jeden od druhého je len niekoľko km, vie okamžite reagovať a zabezpečiť, aby kvalita výroby bola na 100%.
  Vďaka tomu naša spoločnosť, ako výhradný zástupca pre dané krajiny, nastavil veľmi dobrú cenu, nakoľko pre výrobcu strojov PROMETAL SRBSKO to nie je hlavný zdroj príjmov a postačuje mu pokrytie výrobných nákladov a nepatrný zisk. Denná kapacita výrobcu napr. pri tvárniciach exluziv 40 x 20 x 20 cm  je za 8 hodín viac ako 17.000 kusov, čo predstavuje viac ako 12 plne naložených kamiónov za jeden deň.
Výrobný závod je plne automatický s najnovšími trendmi vo výrobe.
www.arhibet.sk
Ponuka kvalitných betónových výrobkov na slovenskom trhu.
Počet navštívení:
Návrat na obsah